Rozhovor s Tomášem Berdychem (Instinkt č.20)

27. května 2008 v 21:07 | Davelin |  Tomáš Berdych
Tento úhledný mladý muž má dvě vášně. První se jmenuje tenis a vynesla mu 3 766 978 milionů dolarů. S druhou, Lucií Šafářovou, tvoří tenisový pár, nad kterým slunce nezapadá. Perou do míčku od Stockholmu po Bombaj, od Paříže po Tokio.Čím voníte?
Tohle je Calvin Klein. Střídám dvě voňavky.

Kdy jste se začal vonět?
Ani nevím. V šestnácti? Nemyslím, že bych vůni přikládal zvláštní důležitost. Přijdu k ní na turnajích, mívají tyhle sponzory. Pozvou mě, nabídnou kosmetiku, mně se uloží v hlavě a začnu ji kupovat. Ale že bych chodil a hledal voňavku, která mi sedí, to určitě ne.

Kolega fotoreportér správně poznamenal, že dobře vypadáte ve skutečnosti i na fotkách. Jste metrosexuál?
Nevím, jestli bych se tak nazval. Oblečení si vybírám sám, mám svůj vlastní styl. Už dávno. Je to ve mně. Po módě nešílím, ale když mám chvilku volno, baví mě chodit po krámech a koupit si něco hezkého.

Dnešní oblečení jste si vybral sám?
Až na košili.

A kdo vybral košili?
Lucka.

Vaše druhé já. Jak dlouho Lucii znáte?
Mám pocit, že odjakživa. Když jí bylo devět a mně jedenáct, manažer pan Černošek nás pozval do Prostějova, abychom tady trénovali. Bydleli jsme na jednom patře, jezdili po stejných turnajích. Vyrůstali jsme spolu. Nikdy jsme si neřekli: Tak - a teď spolu začneme chodit. Vyplynulo to.

Bližší vztah prý odstartovala esemeska.
Jo, tak to začalo. Oba jsme dostali cenu pro největší talent českého tenisu s názvem Kanáří naděje. Já pak došel k tomu, že bych měl Lucce napsat, tak jsem to udělal a zeptal jsem se jí, jak se má kanáří naděje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama